Szukam Wyzwań – Mateusz Jakubiak

33 e jakubiak

33 e jakubiakZawsze szukam nowych i interesujących wyzwań, a praca na uczelni daleka jest od monotonii i dostarcza dużo możliwości zawodowej samorealizacji. Wymaga znacznej samodzielności, jak i dobrej organizacji pracy, ale umożliwia realizację zawodową w działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej. Myślę, że taka wszechstronność najbardziej mnie w niej pociąga.

Obszar mojej działalności naukowej ma interdyscyplinarny charakter i wiąże się z nowatorstwem technologicznym: w ramach pracy doktorskiej prowadzę badania nad zastosowaniami laserów małej mocy w biologicznej rekultywacji terenów poprzemysłowych. Sądzę jednak, że największe osiągnięcie zawodowe dopiero zbliża się wielkimi krokami. Obrona pracy doktorskiej będzie ukoronowaniem 4letniej pracy badawczej. Poza nagrodami stypendialnymi, do sukcesów zaliczyłbym publikacje prezentujące mój dorobek naukowy, których jest już niemal 40, a wśród nich 5 w czasopismach z Listy Filadelfijskiej. Swój dorobek naukowy prezentowałem na ponad 20 krajowych i międzynarodowych konferencjach.

Krakowska Konferencja Młodych Uczonych nie jest jedynym tego typu projektem, w którego organizację jestem zaangażowany. Organizacja wiąże się z dużym wysiłkiem, ale sprawia naprawdę olbrzymią satysfakcję.

admin

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *