Tworzyć coś nowego – Edyta Brzychczy

32 e brzychy

32 e brzychyZawsze fascynowało mnie górnictwo – potęga natury i ciężka praca ludzka. Specyfika produkcji górniczej prowadzonej sposobem podziemnym oraz warunki niepewności i ryzyka z nią związane skłoniły mnie do poszukiwania nowych rozwiązań, które mogą wspomóc planowanie tego rodzaju produkcji.

Najbardziej pociągające w mojej pracy jest to, że mogę tworzyć coś nowego, coś, co może wspomóc ludzi pracujących w trudnym przemyśle. Inspiracją dla mnie jest ciekawość i przyjemność, jaką znajduję w analizowaniu problemów, szukaniu odpowiedzi i składaniu czasami różnych od siebie cegiełek w jedną spójną całość.

Moimi największymi osiągnięciami zawodowymi jest praca doktorska, którą broniłam w wieku 28 lat oraz koncepcja nowoczesnego rozwiązania wspomagającego planowanie robót górniczych w kopalniach węgla kamiennego, nad którą obecnie pracuję. Plany zawodowe skupiają się wokół moich zainteresowań naukowych – chcę opracować założenia nowoczesnego systemu wspomagania planowania robót górniczych i doprowadzić do jego realizacji.

Uczestniczę w organizacji konferencji, ponieważ uważam, że jest to wspaniała inicjatywa, dzięki której młodzi ludzie, stawiający pierwsze kroki w pracy naukowej, mogą szukać inspiracji do dalszego rozwoju.

admin

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *